سید احمد میرزاده

     درباره ما
     تماس باما
     برگه نظرخواهی

کتابخانه مهر فهرست  » 
'"
" نوروز ، سال نو ، برنامه های نو و هدفمند "
    جستجوی پيشرفته» بايگانی اخبارروز»
تهران:۱۵:۲۶ ,  ۱۳۸۵/۰۱/۰۱ نسخه چاپی    ارسال اين خبر به دوستان

در قالب " لوح فشرده و نوار " طی روزهای پایانی سال 84
مادرانه های شاعران کودک و نوجوان منتشر شد
مجموعه‌ای از ترانه ‌ها و شعرهای تعدادی از شاعران با موضوع " مادر " در قالب لوح فشرده و نوار به جمع کودکان و نوجوانان آمد .

به گزارش خبرنگار فرهنگ و ادب مهر ، در این اثر ، شعرهای شاعرانی چون : مصطفی رحماندوست ، اسدالله شعبانی ، بیوک آقا ملکی ، جعفر ابراهیمی شاهد ، محمد کاظم مزینانی، مهری ماهوتی ، رودابه حمزه ‌ای ، داود لطف ا‌لله ، حسین احمدی ، سید سعید هاشمی و سیداحمد میرزاده آمده است . 

این مجموعه با 11 قطعه موسیقی با کلام، 2 قطعه موسیقی بدون کلام با عنوان « مادر » روانه بازار نوار و محصولات فرهنگی و هنری شده است و اشعار آن با آهنگسازی آذر هاشمی، هادی هژیرآذر، محمود منتظم صدیقی ، بهزاد عبدی ، مهرداد نصرتی  و مهدی بزرگمهر برای کودکان آماده بهره برداری شده است . 

ترانه‌های این مجموعه از عنوانهایی چون : خنده زیبای مادر، روز مادر، م مثل مادر،  پشت یک لبخند ، ذهن خوشبوی اتاق ، آسمان من ، نان و لبخند ، خانه مهتابی و من غنچه شدم برخوردار است .

نام کامبیز روشن ‌روان، فواد حجازی‌، ارسلان کامکار ، محمد دلنوازی ، بهنام صبوحی  و داود یاسری نیزدر میان نوازندگان مجموعه به چشم می خورد . مجموعه لوح فشرده و نوار « مادر» به تازگی در آستانه عید نوروز به بازار نوار و موسیقی کشور ارائه شده است .


امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع " خبرگزاری مهر " مجاز می باشد.  

304984

نوشته شده در شنبه ۱٢ فروردین ۱۳۸٥ساعت ۱٠:٥۳ ‎ب.ظ توسط سید احمد میرزاده نظرات () |

Design By : Night Melody