سید احمد میرزاده

     درباره ما
     تماس باما
     برگه نظرخواهی

کتابخانه مهر فهرست  » 
زندگی و شعر ادیب الممالک فراهانی
زندگی و شعر ادیب الممالک فراهانی
    جستجوی پيشرفته» بايگانی اخبارروز»
تهران:۱۲:۴۰ ,  ۱۳۸۴/۰۶/۱۸ نسخه چاپی    ارسال اين خبر به دوستان

/ اختصاصی مهر / بیش از بیست شاعر معاصر در کنار بارگاه امام رضا ( ع ) از انتظار می گویند ...
" موعود مهربان " در حریم عشق ، بال می گشاید
کانون ادبیات جوان باشگاه فرهنگی - اجتماعی مهر ، وابسته به موسسه خدمات مشاوره ای ، جوانان و پژوهشهای اجتماعی آستان قدس رضوی ، عصر شعر " موعود مهربان " را در واپسین شنبه شهریور ماه با حضور شاعران برجسته معاصر برگزار می کند .
به گزارش خبرنگار فرهنگ و ادب مهر ، در این عصر شعر که روز شنبه - بیست و ششم شهریورماه - در شهر مقدس مشهد برگزار می شود ، شاعرانی چون : محمد جواد محبت ، غلامرضا شکوهی ، محمود اکرامی فر ، مجید نظافت ، محمد کاظم کاظمی ، پرویز بیگی حبیب آبادی ، سید احمد میرزاده و امیر برزگر حضور یافته و به قرائت تازه ترین سروده های خود با موضوع " انتظار " و در توصیف امام عصر حضرت مهدی ( عج ) خواهند پرداخت .


این گزارش حاکی است عصر شعر " موعود مهربان " در سالن اجتماعات موسسه خدمات مشاوره ای ، جوانان و پژوهشهای اجتماعی آستان قدس رضوی برگزار می شود . همچنین تعدادی از جوانان و نوقلمان استان نیز با حضور در این همایش ادبی ، تازه ترین سروده های خود را در معرض قضاوت حضار و شاعران مدعو قرار خواهند داد .

گفتنی است " کانون ادبیات جوان " قصد دارد در آینده ای نزدیک ، برنامه هایی را نیز در راستای حمایت فرهنگی از نویسندگان و اهل قلم متعهد کشور ، در قالب انتشار نشریه  و کتاب و انتخاب آثار برتر در حوزه فرهنگ مکتوب برگزار نماید . 

امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع " خبرگزاری مهر " مجاز می باشد.  

227702

نوشته شده در جمعه ٢٠ آبان ۱۳۸٤ساعت ۱٠:٤۱ ‎ق.ظ توسط سید احمد میرزاده نظرات () |

Design By : Night Melody