سید احمد میرزاده

     درباره ما
     تماس باما
     برگه نظرخواهی

کتابخانه مهر فهرست  » 
زندگی و شعر ادیب الممالک فراهانی
زندگی و شعر ادیب الممالک فراهانی
    جستجوی پيشرفته» بايگانی اخبارروز»
تهران:۱۰:۲۷ ,  ۱۳۸۴/۰۸/۱۴ نسخه چاپی    ارسال اين خبر به دوستان

در کتاب " مثل مهتاب و ستاره "
یک شاعر " سروده های علوی " را برای نوجوانان مکتوب کرد
" مثل مهتاب و ستاره " عنوان تازه ترین کتابی است که در حوزه شعر کودک و نوجوان و به کوشش سید احمد میرزاده - شاعر ، منتشر شده است .


به گزارش خبرنگار کتاب مهر ، در این کتاب ، از شاعرانی چون محمد عزیزی " نسیم " ، " مهدی طهوری ، تقی متقی ، رودابه حمزه ای ، سید سعید هاشمی ؛ محمود پوروهاب ، حسین فریدونی فداغی و ... ، اشعاری با موضوع امام علی ( ع ) ویژه گروه سنی نوجوانان آمده است .

در اشعار یاد شده ، به زندگی ، وارستگی شخصیت ، یتیم نوازی و ستم ستیزی ، آزادگی و شهادت حضرت علی ( ع ) اولین امام بزرگوار متقیان اشاره های صریح شده است .

پیشتر از سید احمد میرزاده ، شاعر و نویسنده کتابهایی مستقل درحوزه ادبیات کودک و نوجوان وبزرگسالان خوانده ایم ، وی سالها در بخش کارشناسی انتشارات آستان قدس رضوی در مشهد مقدس به ارزشیابی آثار ادبی اهتمام داشته است ، اکنون نیز سردبیری نشریه " گلدسته " را برای گروه سنی نوجوانان و جوانان برعهده دارد .

کتاب " مثل مهتاب و ستاره " با 5000 شمارگان ، 550 تومان بهای پشت جلد 32 صفحه و 14 شعر از شاعران کودک و نوجوان کشور از سوی نشر به نشر ، وابسته به آستان قدس رضوی روانه بازار کتاب و ادبیات شده است . 

امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع " خبرگزاری مهر " مجاز می باشد.  

249089

نوشته شده در جمعه ٢٠ آبان ۱۳۸٤ساعت ۱٠:٥٧ ‎ق.ظ توسط سید احمد میرزاده نظرات () |

Design By : Night Melody