ششمین جشنواره ی شعر فجر

 

روز دوشنبه دوم اسفند مراسم ششمین جشنواره شعر فجر در تالار وحدت تهران برگزارشد.من هم یکی از تقدیرشدگان بخش شعر کودک و نوجوان این جشنواره بودم که توانستم جایزه ام را از دست رئیس جمهور محترم ،جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد دریافت کنم.

بعد از پایان این  مراسم هم در ضیافت شامی که به میزبانی  وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و در آن تعداد پر شماری از مشاهیر ادبی کشور حضور داشتند شرکت کردم .این گرد همایی شاعرانه و صمیمی ، شبی خوب و به یادماندنی را رقم زد.

تفصیل این خبر در مطبوعات و خبرگزاری ها و صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش شد.از تمام دوستانی که پس از دریافت خبر به من تبریک گفتند متشکرم. 

/ 15 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی الله سلیمی

سلام/ وقت به خیر تبریک می گویم جناب میرزاده به امید موفقیت های بیشتر

مهندس تبریک میگم! افسوس که در طول تاریخی مناسبی نیست

محمد رضا سرشار

سلام. مبارک است ان شاءالله. امیدوارم این موفقیتها تداوم یابد و دوستدارنتان پیوسته شنونده این گونه اخبار خوش باشند.

مهری

تبریک عزیزم

بچه محل

سلام .جدا تبريك ميگم .موفق باشي يه شيريني طلب ما

سمانه خمسه ای

همه چیز در آدمی به حقیقت تولد می یابد. خرسندم که روح بزرگتان را چون پنجره ای گشوده اید تا همگان از وسعت وجود و عظمت روحتان سیراب شوند. شادمانیم از این که از حضور هنرمندی چون شما بهره مندیم.[گل]

مريم جهانبخش

سلام جناب ميرزاده . تبريك ميگم . خيلي خوشحال شدم . اميدوارم زندگي شما سرشار از موفقيت هاي پياپي باشد .

ناهید

از اینجا هم تبریک میگم دایی احمد! امیدوارم همیشه موفق باشید!

مصطفی

سلام. من هنوز هم حسرت می خورم که تو چرا برای "عاشقانه های ببر زخمی" هیچ جایزه ای نبردی. این مجموعه شعرت واقعا شاهکاره. باورت میشه موقعی که داشتم بند و بساطم رو جمع می کردم که بیام این ور آب اولین چیزی که برداشتم این کتاب بود؟ و حالا هم مونس شب ها و روزهامه و افسوس می خورم که چرا بیش از یک نسخه ازش با خودم نیاوردم. به هر حال تبریک.

سارا جونی

تو بهترییییییینی عمو جون